Dark Light
,

ATEN 2A-142G

Availability:

Brak w magazynie


Moduł optyczny SFP+ 10G Single-Mode/10km

Moduł optyczny SFP+ 10G Singe-Mode/10km 2A-142G jest przeznaczony do stosowania w środowisku 10GbE Ethernet, które umożliwia podłączenie jednomodowego kabla sieciowego Gigabit Ethernet do portu SFP+ przełącznika sieciowego. Moduł 2A-142G zapewnia łączność 10GbE na odległość do 10 kilometrów. Jako moduł podłączany na gorąco ze standardowym złączem dupleksowym do komunikacji światłowodowej, 2A-142G współpracuje z połączeniami jednomodowymi (SMF) i  pracuje na nominalnej długości fali 1310 nm. Dzięki temu moduł jest ekonomicznym i wysokowydajnym urządzeniem nadawczo-odbiorczym, które znacznie zwiększa zasięg kompatybilnego przełącznika sieciowego.

SKU: ATE_2A-142G Kategorie: ,
Function
Światłowód
Szybkość danych 10 Gb/s
Odległość robocza 10 km
Typ światłowodu Single Mode
DDM Tak
Środowiskowe
Temperatura robocza 0-70°C
Temperatura przechowywania -40-85°C
Właściwości fizyczne
Masa 0.02 kg ( 0.04 lb )
Wymiary(D x S x W) 5.59 x 1.46 x 1.30 cm
(2.2 x 0.57 x 0.51 in.)