Dark Light

Synology DVA3221

Rejestrator NVR z technologią głębokiego uczenia

13619,00 

Rejestrator Synology AI DVA3221

Rejestrator Synology NVR z technologią głębokiego uczenia łączy zaawansowane funkcje systemu zarządzania sygnałem wizyjnym z funkcjami analizy opartymi na sztucznej inteligencji. Generuj statystyki w czasie rzeczywistym i alerty w celu natychmiastowego podejmowania działań w przypadku problemów.

 • Maksymalna liczba kamer – 32 sygnały z kamer
 • Analiza – Maksymalnie 12 zadań w czasie rzeczywistym
 • Skalowalność – Do 14 dysków z dwoma urządzenia DX517

Praktyczne dane analityczne

Nagrania wideo są przekształcane w praktyczne dane analityczne dzięki zaawansowanym, opartym na technologii głębokiego uczenia funkcjom analizy, co zwiększa bezpieczeństwo bez konieczności zatrudniania dodatkowych pracowników.

 • Rozpoznawanie twarzy – Identyfikacja pracowników oraz kluczowych lub nieupoważnionych osób w czasie rzeczywistym w celu zapewnienia wyższego poziomu lokalnego bezpieczeństwa.
 • Wykrywanie osób i pojazdów – Wykrywanie ludzi lub pojazdów w obszarach ograniczonych dla lepszego oglądu sytuacji.
 • Liczenie osób – Dwukierunkowe liczniki umożliwiają uzyskanie praktycznych danych analitycznych na temat liczby osób w obiektach oraz wydajności ścieżek.
 • Wykrywanie włamań – Wysyłanie alertów o przekroczeniu wirtualnej linii przez pojazd lub osobę umożliwiających elastyczne monitorowanie obszaru.

Lokalne nagrywanie i analiza

Dzięki systemowi Synology DSM nagrania są przechowywane w urządzeniu, z możliwością elastycznego tworzenia kopii zapasowych lub archiwizacji w innych urządzeniach i lokalizacjach.

 • Bezpieczeństwo i prywatność – Materiał nie jest przesyłany do chmury w celu przechowywania ani analizy. Poufne informacje są odpowiednio zabezpieczone.
 • Brak opłat cyklicznych – Jednorazowy zakup sprzętu i licencji bez miesięcznych subskrypcji i dodatkowych opłat za aktualizacje oprogramowania.
 • Wyniki w czasie rzeczywistym – Zamiast wykonywać analizę po zdarzeniu, model DVA3221 może natychmiast powiadomić operatorów systemu bezpieczeństwa.
 • Prosta integracja – Zgodności z ponad 7600 kamerami IP i obsługa standardu ONVIF zapewniają elastyczność przy wyborze marki kamery.

Kompleksowa platforma VMS

Skonfiguruj zasady bezpieczeństwa, aby po spełnieniu warunku odpowiednie działania były uruchamiane automatycznie, zmniejszając czas i nakłady pracy związane z interwencją użytkownika.

Łatwe w obsłudze funkcje dodawania kamer i zarządzania nimi, nawigowania między transmisjami na żywo i nagraniami oraz konfigurowania uprawnień i zadań tworzenia kopii zapasowych znacznie upraszczają pracę administratorów i operatorów. Wbudowane interfejsy graficzne oparte na systemie

Synology DSM ułatwiają skomplikowane zadania przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności.

Uzyskuj dostęp do systemu monitoringu z poziomu dowolnego systemu za pośrednictwem przeglądarki internetowej, klienta PC/Mac/Linux lub aplikacji mobilnych, zarówno z dostępem do Internetu, jak i bez niego.

Pełna dokumentacja jest powszechnie dostępna dla twórców zewnętrznych, którzy chcą zintegrować swoje produkty lub aplikacje z aplikacją Surveillance Station.

Zintegrowany system oznacza jeden punkt obsługi zarówno dla sprzętu, jak i oprogramowania, co znacznie upraszcza czynności związane z konfiguracją i konserwacją.

Maksymalna liczba kamer

32 sygnały z kamer 

Analiza

Maksymalnie 12 zadań w czasie rzeczywistym

Skalowalność

Do 14 dysków z dwoma urządzenia DX517

SKU: SYN_DVA3221 Kategoria:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Synology DVA3221”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close