Dark Light
, ,

Synology RX1217

Łatwe skalowanie urządzenia RackStation

Availability:

2 w magazynie

6469,00 

2 w magazynie

Synology Expansion Unit RX1217

Gdy na dyskach serwera Synology RackStation zaczyna brakować miejsca, urządzenie RX1217 zapewnia łatwy sposób natychmiastowego powiększania pamięci dzięki dodatkowym 12 miejscom na dyski. Wolumin RAID na serwerze Synology RackStation można rozszerzyć bezpośrednio bez konieczności ponownego formatowania istniejących dysków, co zapewnia ciągłość usług podczas rozbudowy.

Niezawodna konstrukcja typu „plug-and-play”

Urządzenie Synology RX1217/RX1217RP bezpiecznie łączy się z serwerami Synology RackStation przy użyciu kabla rozszerzenia o wysokiej przepustowości, co zapewnia maksymalną przepustowość danych i bezproblemową pracę, tak jakby było ono jednym z dysków wewnętrznych urządzenia Synology RackStation. Interfejs SATA 6 Gb/s zapewnia wysokiej jakości, wyjątkową wydajność przetwarzania danych.

Ochrona środowiska i łatwe zarządzanie

Tryb hibernacji można ręcznie konfigurować w taki sposób, aby dyski były automatycznie przełączane w tryb uśpienia po upływie określonego czasu nieaktywności systemu. Pozwala to nie tylko oszczędzać energię, ale sprzyja także wydłużeniu żywotności dysków twardych. Jednostka RX1217/RX1217RP będzie inteligentnie włączana i wyłączana wraz z podłączonym serwerem RackStation. Do inteligentnej i wydajnej pracy systemu nie jest konieczna interwencja użytkownika.

SKU: SYN_RX1217 Kategorie: , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Synology RX1217”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close