Dark Light
,

ATEN 2A-136G

Availability:

Out of stock


Moduł SFP optyczny 1.25G Multi-Mode (550m)

Moduł (wkładka) 2A-136G Fiber Multi-Mode 1.25G SFP zapewnia 1 GbE łączność do 550 metrów. Moduł nadawczo-odbiorczy może być zainstalowany zarówno w nadajnikach jak i odbiornikach. Jako moduł hotpluggable ze standardowym łącznikiem duplex dla komunikacji światłowodowej, 2A-136G pracuje z połączeniami multi-mode-fiber (MMF) i działa w nominalnej długości fali 850 nm co sprawia, że jest to opłacalny i bardzo wydajny moduł nadawczo-odbiorczy. 

SKU: ATE_2A-136G Categories: ,
Function
Światłowód
Szybkość danych 1.25 Gb/s
Odległość robocza 550 m
Typ światłowodu Multi Mode
DDM Yes
Środowiskowe
Temperatura robocza 0-70°C
Temperatura przechowywania -40-85°C
Właściwości fizyczne
Masa 0.02 kg ( 0.04 lb )
Wymiary(D x S x W) 5.59 x 1.46 x 1.30 cm
(2.2 x 0.57 x 0.51 in.)