Dark Light
,

ATEN 2A-137G

Availability:

Out of stock


Moduł SFP optyczny 1.25G Single-Mode (10km)

Moduł (wkładka) 2A-137G Fiber Single-Mode 1.25G SFP zapewnia 1 GbE łączność do 10 kilometrów. Moduł nadawczo-odbiorczy może być zainstalowany zarówno w nadajnikach jak i odbiornikach. Jako moduł hotpluggable ze standardowym łącznikiem duplex dla komunikacji światłowodowej, 2A-137G pracuje z połączeniami single-mode-fiber (SMF) i działa w nominalnej długości fali 1310 nm co sprawia, że jest to opłacalny i bardzo wydajny moduł nadawczo-odbiorczy.

SKU: ATE_2A-137G Categories: ,
Function
Światłowód
Szybkość danych 1.25 Gb/s
Odległość robocza 10 km
Typ światłowodu Single Mode
DDM Tak
Środowiskowe
Temperatura robocza 0-70°C
Temperatura przechowywania -40-85°C
Właściwości fizyczne
Masa 0.02 kg ( 0.04 lb )
Wymiary(D x S x W) 5.59 x 1.46 x 1.30 cm
(2.2 x 0.57 x 0.51 in.)